Hepsi Tasarım

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

Tamamen el yapımı olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz avizelerimizle ışığın artık tavanda sallanan bir nesne olarak anılmasının önüne geçiyor, evlerinizin vazgeçilmez bir parçası olmasını sağlıyoruz. Endüstriyel alanda gerçekleştirdiğimiz tasarımlara sahip avizeler, lambaderler ve aplikler tasarlıyoruz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünler çoğunlukla borulu avizeler, su borusundan avizeler, bambu avizeler ve doğal ahşap avizeler olarak sıralanabilir.

Aydınlatma son yıllarda Türkiye’de oldukça hızlı gelişmiş bir sektördür. Bu değişim teknolojinin hızına ayak uydururken aynı zamanda şık ve estetik bir görünüm oluşturmayı hedeflemiştir. Tavanda sallanmakta olan bir ampulden fazlası olmaya başlayan aydınlatma sistemleri günümüz avizelerinin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Hepsitasarım olarak sizler için kendi özel tasarımlarımızı sunuyor ve eviniz, işyeriniz gibi mekanlarda estetik bir görüntü oluşması için çalışıyoruz.

Tamamen uzman tasarımcılarımız tarafından çizimi gerçekleştirilen ve el yapımı olarak imalatını gerçekleştirdiğimiz profesyonel ürünlerimiz birçok E-Ticaret mağazası ve yerel mağazalarda yer almaktadır. Avize aydınlatma konusunda sizlere Türkiye’nin en yaratıcı ürünlerini sunuyor borulu avize veya su borusundan avize gibi estetik ihtiyaçlarınızın bir yanıt bulmasını sağlıyoruz. Tüm bu ürünlerimizin yanı sıra endüstriyel avize seçeneklerimizin oldukça dikkat çekici olduğunu belirtmek istiyoruz. Odanız ya da iş yerinizin farklı bir havası olmasını ve standartlar dışında bir aydınlatmaya sahip olmak istiyorsanız kütük avize çeşitlerimizi inceleyebilir tamamen profesyonel olarak üretilen el yapımı ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Birinci sınıf malzemelerden üretimi gerçekleştirilen aydınlatma ürünlerimiz, hiçbir şekilde dışardan imal edilmemektedir. Bizzat kendi tesislerimizde, uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızın tarafından el yapımı olarak imalat edilmektedir. 

Ürünlerimizi birçok e-ticaret sitesi üzerinde görüntüleyebilir bunun yanı sıra anlaşmalı olduğumuz birçok yerel mağazasında canlı canlı görerek seçiminizi yapabilirsiniz. Projeleriniz içerisinde aydınlatma konusunda ihtiyacınız olan estetik imkânı sağlayarak, projelerinizin kusursuza yakın bir sonuçla tamamlanmasına katkı sağlıyoruz.

Sizler için tasarlamış olduğumuz yüzlerce aydınlatma ürününü inceleyebilir, ihtiyacınız ve sevdiğiniz tarzı rahatlıkla seçebilirsiniz. Her alana uygun olarak tasarlanan ve temel görevi olan aydınlatma işlemlerini aksatmadan estetik bir görünüme kavuşturduğumuz ürünlerimizi beğeneceğinizden eminiz. Son yılların en fazla dikkat çeken borulu avizelerini tam anlamıyla el yapımı olarak tasarlıyor ve imal ediyor.